Operátor/ka výroby, 30 000 Kč/měs, volné víkendy, snadná práce Brno

  • Plat: 25000 - 30000 Kč za měsíc (měsíční základ + bonusy)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Orienta Czech Brno
  • Odpovědná osoba: Vitaliia Tymčenko
ID: 1852094 Aktualizováno minulý měsíc

Hledáme šikovné pracovníky a pracovnice do automobilové výroby. Nebudeš muset se bát propouštění a získáš stabilní zaměstnání s možnosti dobře vydělávat a posouvat se v kariéře.

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů v automobilovém průmyslu
  • Provedení kontroly kvality výrobků

Požadujeme

Hledáme šikovné pracovníky, kteří mají chuť pracovat. Všechno ostatní Vás naučíme :)

Nabízíme

  • Smlouva na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • 8hod směny, 3-směnný provoz (RANNÍ, ODPOLEDNÍ, NOČNÍ)
  • PO-PÁ (víkendy jsou volné)
  • MZDA průměrně 30 000 Kč (podle výkonnosti a zkušenosti)
  • Příspěvek na stravování (+100 Kč za směnu)
  • Doprava ZDARMA (z Brna do Modřic)
  • Docházkové bonusy, bonusy za dobře provedenou práci
  • Dárkové poukazy
  • Pracovní oblečení a obuv
  • Možnost kariérního růstu

Kontakt - zadavatel pozice

Orienta Czech Brno

Odpovědná osoba: Vitaliia Tymčenko Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Orlí 490/14
Brno
602 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Modřice (okres Brno-město)
29000 - 30000 Kč za měsíc
Brno (okres Brno-město)
22800 - 30000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
25000 - 27000 Kč za měsíc