Lehká práce ve výrobě | ženy | volné víkendy Ostrava

  • Plat: 23000 - 27000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Vlasta Charvátová
ID: 1852040 Aktualizováno před 2 měsíci

Hledáme ženy na lehkou manulání práci - výrobu plastových dílů pro automobilový průmysl.

Pokud hledáš práci na HPP s nástupem ihned, jsi ŽENA a chceš volné víkendy, čekáme právě na tebe! Zašli životopis pomocí kontaktního formuláře, nebo volej na tel. zobrazit tel. číslo

Pracovní náplň

výroba plastových součástek do automobilů
obsluha strojů
manuální a vizuální kontrola výrobků
vedení dokumentace
práce ve třísměnném provoze

Požadujeme

pracovitost
zodpovědnost
pečlivost
zkušenost z výrobní firmy

Nabízíme

nástupní bonus 2.000Kč ke každé výplatě po dobu prvního roku
příplatky za směnný provoz
stravenkový paušál 55 Kč v čistém
docházkový bonus 500 Kč
odměna za přesčasovou směnu 300 Kč
práce od pondělí do pátku
volné víkendy
25 dní dovolené
Sickdays
nástup IHNED
práce probíhá v čistém prostředí a přátelské atmosféře

Poznámka

Zaujala tě nabídka? Zašli životopis pomocí kontaktního formuláře!

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Vlasta Charvátová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava

Ostrava
28800 - 34000 Kč za měsíc
Ostrava
Ostrava
Manuvia Ostrava
24000 - 28000 Kč za měsíc