Lehká práce ve výrobě/operátor/ka výroby/příspěvek na dopravu Zl Zlín

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Zlín
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1851286 Aktualizováno včera

Nabízíme volná místa s možností profesního růstu, přímo ve městě Zlín.

Jedná se o dlouhodobou nabídku zaměstnání s možností exkurze a nástupem ihned nebo dle domluvy.

Pracovní náplň

Co u nás budete dělat?

Jedná se o lehkou manuální práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení,...) Práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše vás rádi naučíme).

Požadujeme

Manuální zručnost.

Dobrý zdravotní stav.

Minimálně základní vzdělání.

Zodpovědnost.

Ochotu pracovat ve třísměnném 7,5 h. provozu (střídání ranních/odpoledních a nočních směn) s volnými víkendy.

Nabízíme

Dlouhodobá pracovní příležitost ve stabilní společnosti.

Nástup možný ihned.

Přátelský kolektiv.

Možnost profesního růstu.

Práce na HPP.

Možnost týdenních záloh.

Stravenkový paušál.

Čisté a moderní pracoviště.

Podporu koordinátorky.

Příspěvek na dopravu.

Kontakt - zadavatel pozice

MO agency s.r.o.

Odpovědná osoba: Dáša Doležálková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Divadelní 614/6
Brno
602 00

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, absolvent, absolvent Zlín