Operátor závodu (m/f/d) CNC výroba Grünhain, Sasko

ID: 1849859 Aktualizováno minulý měsíc

Pracovní náplň

  • Nastavení, provoz, servis a servis trubkových laserových svařovacích systémů (CNC)
  • Kontrola kvality dílů
  • Nezávislá práce a odstraňování problémů
  • drobné opravy a údržbářské práce
  • Vedení týmu několika asistentů výroby
  • 3-vrstvý systém

Požadujeme

  • Žádoucí je ukončené odborné vzdělání v oboru kovoobráběč
  • Zkušenosti s prací na CNC strojích
  • Znalost ERP systému
  • Němčina: B1
  • pracovat samostatně, svědomitě a pečlivě
  • Schopnost pracovat v týmu, dochvilnost, vysoká kvalita povědomí

Nabízíme

  • Stálá pozice (žádné dočasné zaměstnání, žádný poskytovatel personálních služeb)
  • Pracovní smlouva na plný úvazek (40h/W)
  • Apartmán / ubytování po domluvě
  • 30 dní dovolené
  • Bonusový systém
  • Možnosti dalšího vzdělávání v závislosti na příslušné činnosti
  • Možnost nabíjení pro elektrická/hybridní vozidla
  • Nápoje zdarma
  • Služby podpory zdraví

Poznámka

Se 70 zaměstnanci Lafortec vyvíjí a vyrábí krátké trubky vynikající kvality pro národní a mezinárodní trh. Naše hlavní kompetence spočívají v rozměrově přesné výrobě trubek, přesném svařování trubek laserem, tvarování trubek a povrchových úpravách.
Díky našemu nejmodernějšímu strojnímu vybavení a našemu ohleduplnému přístupu k zákazníkům a zaměstnancům jsme dobře připraveni na náročné výzvy.
Těšíme se na vaši kompletní a smysluplnou žádost. Pošlete to prosím e-mailem na adresu zaslat email.

Kontakt - zadavatel pozice

lafortec GmbH

Odpovědná osoba: Romy Jokiel Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Steinmüllerstrasse 4
Grünhain
08344

Grünhain, Sasko (Německo)
Možnost ubytování