Operátor navěšování - moderní provoz, jednoduchá práce pro Tebe! Jablůnka

  • Plat: 145,00 - 180,00 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Job Camere Cz s.r.o.
  • Místo pracoviště: Jablůnka (okres Vsetín)
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1848520 značka: OVHa Aktualizováno před 6 dny

Náš klient, který na západní straně Vsetínských vrchů vybudoval českou největší lakovnu, by Tě rád přivítal ve svých řadách. Technologicky velmi moderní společnost využívající nejmodernější způsoby lakování. A jak klient říká: " Lakovali jsme, lakujeme a budeme lakovat - ale Tebe nelakujeme ".

Pracovní náplň

  • Budeš navěšovat různé produkty na rám.
  • Ten následně na automatické lince pošleš do lakovny a potom se ti vrátí krásně barevné konečné produkty společnosti.
  • Budeš o tom vést jednoduchou evidenci.
  • Konečné výrobky uložíš podle pokynu a necháš odvézt do expedice.

Práce není stereotypní - jedná se o širokou paletu produktů, takže nudit se určitě nebudeš.

Požadujeme

Pokud jsi:
  • spolehlivý
  • manuálně zručný
  • nevadí ti práce na směny
  • máš rád barevný svět

Dobrá zpráva, máme pro Tebe fajn dlouhodobou práci.

Nabízíme

  • svět plný barev
  • skvělý kolektiv se spoustou firemních akcí
  • mzdu, která je motivační
  • máš k dispozice výborné jídlo v kantýně, které je za hubičku
  • pokud jsi mimo region - můžeš u nás bydlet
  • pokud musíš dojíždět proplatíme ti 2 Kč/km bez ohledu jestli pojedeš MHD anebo svým autem

Kontakt - zadavatel pozice

Job Camere CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Job Camere Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Belgická 115/40
Praha - Vinohrady
12000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,
Jablůnka (okres Vsetín)
30000 - 34000 Kč za měsíc
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
30000 - 35000 Kč za měsíc