Práce v call centru - příchozí linka, bez prodeje! Brno

  • Plat: 27000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe
  • Místo pracoviště: Brno (okres Brno-město)
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.
  • Odpovědná osoba: Nikol Lochmanová
ID: 1848399 Aktualizováno minulý měsíc

Baví vás telefonování a řešení různorodých situací? Jste člověk s praxí nebo čerstvý absolvent, ale hledáte novou pracovní příležitost? Víte, co je to trvalý příkaz nebo hypotéka?

Pak mám nabídku právě pro vás!

Do call centra společnosti působící v oblasti bankovnictví a finančních služeb aktuálně hledáme nové kolegy na příchozí linku pouze pro stálé klienty.

  • příchozí linka* *pozice bez prodeje* *pouze stálí klienti*

Pracovní náplň

Co vás na pozici čeká?
  • vyřizování příchozích požadavků
  • řešení problémů a poskytování rad - pouze stávajícím klientům
  • komunikace přes telefon, email, chat, whatsapp a další platformy
  • poskytování podpory a poradenství pro kolegy v terénu
  • práce na osmihodinové směny (ranní, odpolední)

Požadujeme

Co od vás očekáváme?

  • znalost práce na počítači
  • proklientský přístup a dobré komunikační schopnosti
  • pokud víte, co je to trvalý příkaz nebo penziní připojištění, je to velkou výhodou :)

Nabízíme

Co vám za to nabídneme?

  • po zaučení můžete pracovat 1-2 dny v týdnu z domova
  • 25 dní dovolené
  • multisport kartu
- kafeterii
  • příspěvek na stravování 120 Kč
  • slevy na produkty společnosti (výhodnou hypotéku, slevy na povinné ručení atp.)
  • celofiremní akce, teambuldingy, společné grilování
  • možnost být součástí expandující spoelčnosti

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Expert Recruitment CZ, s. r. o.

Odpovědná osoba: Nikol Lochmanová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
14000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy,