Lekka praca M/ Z - Czeski Cieszyn aż 36.000 Kč Český Těšín

  • Zadavatel: Comac jobs Ostrava
  • Odpovědná osoba: Aleksandra Sikora
ID: 1847710 Aktualizováno před týdnem

Jeśli książki to Twój żywioł, a techniczna strona ich produkcji wciąga Cię równie mocno, mamy propozycję idealną dla Ciebie!

Jeden z największych producentów książek w Europie Środkowej serdecznie zaprasza pozytywne osoby do współpracy przy początkowych etapach tworzenia dzieł literackich. Nie martw się, nie wymagamy gotowego rękopisu! Szukamy operatorów produkcji gotowych wskoczyć na pokład!

Istnieje możliwość bezpośredniego przejścia na umowę pod firmę po 4 miesiącach :-)

Pracovní náplň

kontrola wizualna,
pakowanie gotowych produktów,
obsługa maszyn i urządzeń drukarskich,
zapewnienie poprawnego działania maszyny.

Požadujeme

dobry stan zdrowia,
sprawność manualna,
odpowiedzialne podejście do pracy.

Nabízíme

umowę o pracę,
25 dni urlopu wypoczynkowego,
dodatki zgodne z czeskim prawem pracy,
premię za wyniki do 10 000,00 CZK miesięcznie,
dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej,
ubezpieczenie zdrowotne na terenie Republiki Czeskiej,
od 125 - 166,00 CZK/ brutto za godzinę (w zależności od stanowiska),
pracujemy na czterobrygadówkach, ale nie bój się, u nas czas szybko leci!
darmowy dojazd z Jastrzębia-Zdroju, Zebrzydowic, Kończyc Małych i Wodzisławia Śląskiego.

Poznámka

Czy chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij nam swoje CV i zadzwoń, bądź wyślij SMS o treści "Drukarnia", a my skontaktujemy się z Tobą!

Kontakt - zadavatel pozice

Comac jobs Ostrava

Odpovědná osoba: Aleksandra Sikora Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Janáčkova 1025/16
Moravská Ostrava