Montážní dělník hromosvodných instalací (práce po - čt) Rýmařov

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Termín uzávěrky: 08.08.2024
  • Místo pracoviště: Rýmařov (okres Bruntál)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Personální asistentka
ID: 1843983 Aktualizováno před týdnem

Pracovní náplň

REELZA elektro s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem elektroinstalačních služeb a solární energetiky, který se specializuje na komplexní řešení pro domácnosti, podniky a průmyslové objekty. Od svého založení jsme se zavázali k poskytování profesionálních služeb v oblasti elektroinstalací, fotovoltaických elektráren, kamerových systémů, hromosvodů, projektových dokumentací a elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů.

Více informací o společnosti naleznete na www.reelza.cz.

  • montáže hromosvodů na rodinných domech
  • práce ve výškách
  • místo výkonu práce dle potřeby

Požadujeme

  • manuálně zručnost
  • řidičský průkaz B
  • spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme:
  • práci na HPP nebo živnost
  • mzdové ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč na HPP, na živnost dle úkolu
  • příplatek na stravné
  • čtyřdenní pracovní týden (pondělí až čtvrtek)

Nástupní místo zaměstnání: Rýmařov

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zaslat email.

Pro bližší informace volejte na tel. zobrazit tel. číslo - Jan Bršťák.

Kontakt - zadavatel pozice

JOBSYSTEM s.r.o.

Adresa:
Lucemburská 2136/16
Praha 3
130 00

Bruntál
SH Job Partners s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc