Manipulant. Práce ve skladu. Jen odpolední. Mzda 190Kč/hod (m/ž) Říčany

  • Plat: 28000 - 30000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Říčany (okres Praha-východ)
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia Praha
  • Odpovědná osoba: Nigar Zhukova
ID: 1842908 značka: 6016*2.009 Aktualizováno před 2 dny

Práce na DPČ ve skladu pro jedničku na trhu v balíkové přepravě! Dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu.

Požadujeme

fyzická zdatnost a praxe ve skladu

Nabídka

smlouva na DPČ - dlouhodobá spolupráce na 5 dní v týdnu
MZDA 190 Kč/hod
svoz do práce ZDARMA
stravenkový paušál 66 Kč/směna
týdenní FINANČNÍ ZÁLOHY
VOLNÉ VÍKENDY
péče koordinátorky

Pracovní náplň

třídění zásilek a obsluha paletového vozíku
jenom odpolední směny od 14:00 do 22:00
svozová doprava ZDARMA z Praha - Roztyly

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Praha

Odpovědná osoba: Nigar Zhukova Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Praha
19000

Toto je nabídka práce na pozici Manipulant. Práce ve skladu. Jen odpolední. Mzda 190Kč/hod (m/ž).
Hledáte-li zaměstnání v podobném pracovním oboru nebo hledáte-li nabídku práce ve městě Praha můžete pokračovat hledáním práce v dané kategorii nebo si vybrat z aktuální nabídky práce.