Práce v hotelu v Dubaji - číšník / recepční / pokojská Praha

  • Plat: 30000 - 35000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
ID: 1842276 Aktualizováno před týdnem

️ Hledáš nové zkušenosti? Co v Dubaji a ještě si vydělat? ️

Požadujeme

Jaký by si měl být?
  • Středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Komunikativní, proaktivní, proklientský.
Výhodou:
  • Další cizí jazyk.
  • Zkušenost z gastronomie či pohostinství.

Nabídka

  • 25.000-27.000 mzda v ČISTÉM (dle pozice).
  • Plně hrazené ubytování.
  • Plně hrazená strava (i během nepracovních dnů).
  • Zaplacené letenky. ️
  • Vízum za tebe vyřešíme.
  • Hrazené zdravotní pojištění.

Pracovní náplň

Luxusní hotel Jumeirah Marsa Al Arab hledá pracovníky na pozice:
  • Číšník.
  • Barman.
  • Recepční
  • Hotelová personál.

Jaká bude tvoje náplň práce?
  • Obsluha zákazníků hotelu dle zařazení (bar, restaurace, venkovní restaurace, případně recepce).
  • Komunikace s hosty hotelu a řešení požadavků v rámci svěřeného pracoviště.
  • Dohled nad čistotou a chodem konkrétního pracoviště.

Poznámka

Místo výkonu: Dubai, hotel Jumeirah Marsa Al Arab
Nástup možný: 1.12. 2024
Pro více informací navštiv náš web.

Kontakt - zadavatel pozice

GUDMUND s.r.o.

Odpovědná osoba: Monika Dokoupilová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Francouzská 299/98
Praha 10
101 00

Co o sobě říká společnost GUDMUND s.r.o.?

Jsme personálně-poradenská společnost, s mateřskou společností v německém Stuttgartu.

V České republice fungujeme od roku 2008 a od této doby pomáháme najít pracovníkům uplatnění na trhu práce. Dbáme na odborný, profesionální a HLAVNĚ lidský přístup.

Zakládáme si na tom, aby naše společnost byla společností, na kterou se budete rádi obracet při hledání zaměstnání.