Keramická výroba - až 40 000 Kč/m + práce 1-2směny - Bechyně České Budějovice

  • Plat: 28000 - 40000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro:
  • Místo pracoviště: České Budějovice
  • Min. vzdělání: Středoškolské - výuční list
  • Zadavatel: Manuvia České Budějovice
  • Odpovědná osoba: Alena Boháčová
ID: 1842153 značka: 5535*5.002 Aktualizováno před 4 dny

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky do keramické výroby v BECHYNI na následující pozice:

Požadujeme

► Velmi fyzicky náročná práce
► Zodpovědnost a pečlivost
► Manuální zručnost
► Schopnost pracovat v týmu
► Praxe ve výrobě výhodou, nikoli podmínkou

Nabídka

► Základní mzda od 156,95 Kč na hodinu do 198,13 Kč na hodinu
► Celková měsíční mzda až 40 000 Kč včetně prémii
► Práce na 1-2 směny (ranní a odpolední)
► Prémie za 100% docházku 3 000 Kč měsíčně
► Prémie za výkon až 32,5 % bonus
► Stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
► Možnost osobního a profesního růstu

Pracovní náplň

► Lití - obsluha strojů na lití keramických výrobků, očišťování
► Glazování - stříkání jednotlivých výrobků, obsluha strojů
► Balení a montáž - jednotlivé balení kompletně hotových výrobků, práce na skladovém pracovišti, etiketování, ruční i strojové balení
► Třídění - kontrola výrobků, případná oprava výrobků, jejich jednotlivé třídění

NABÍZÍME I UBYTOVÁNÍ - ZAJIŠTĚNÉ PŘÍMO VEDLE ZÁVODU - DOPLATEK 4480,-/MĚSÍČNĚ - MOŽNOST SAMOSTATNÉHO POKOJE S PŘÍPLATKEM.

Pokud máte zájem o práci v dynamickém a kreativním prostředí, neváhejte a kontaktujte nás.

Těšíme se na vaši odpověď!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia České Budějovice

Odpovědná osoba: Alena Boháčová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Biskupská 1, České Budějovice
37001