Práce ve výrobě | Lehká práce i pro ženy | 165 Kč/hod Ostrava

  • Plat: 155 - 165 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrava
  • Zadavatel: Manuvia Ostrava
  • Odpovědná osoba: Andrea Čižíková
ID: 1841451 značka: 5679*1.004 Aktualizováno před 4 dny

Hledáte si lehkou práci ve výrobě v Ostravě? Máte zkušenost z automobilové výroby? Skvělé, reagujte ještě dnes.

Požadujeme

  • Zkušenost z automobilové výroby
  • Ochotu pracovat v třísměnném provoze

Nabídka

  • Stabilní práce na hlavní pracovní poměr
  • Mzda cca 165 Kč/hod
  • Příplatky: odpolední 4 Kč/h, noční 10 %, víkend 10 %
  • Příspěvek na stravování cca 1 600 Kč/měsíčně do mzdy
  • Jídelna ve vedlejší budově, výběr z několika jídel vč. polévek
  • Možnost zálohy 1.000 Kč po odpracovaném týdnu
  • Čisté a tiché prostředí
  • Nástup ihned

Pracovní náplň

  • Výroba komponentů pro automobily
  • Drobná montáž
  • Zadávání údajů do PC
  • Práce ve stoje, střídání na pozicích

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte. Stačí kliknout na tlačítko "odpovědět". Těšíme se.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Ostrava

Odpovědná osoba: Andrea Čižíková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Ostrava
70200