Perspektivní práce vo výrobe ALU kol každý si přijde na své! Pardubice

  • Plat: 35000 - 45000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Místo pracoviště: Pardubice
  • Možnost ubytování: ano
  • Zadavatel: Manuvia Pardubice
  • Odpovědná osoba: Katarina Petrušková
ID: 1841320 značka: 8252*5.014 Aktualizováno před 5 dny

Máte odborné znalosti, zkušenosti ze strojírenství nebo z jiných technických oborů?Vstupte do našeho týmu!

Požadujeme

Do Pardubíc hledáme pracovníky do výroby pro společnost, která je významný dodavatel hliníkových kol pro osobní a užitkové automobily. Otevíráme nové strojírenské/technické pozice. Každý si přijde na své!Můžeme Vám poskytnout ubytování ! Těšíme se na budoucí spolupráci s Vámi!

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/SOU vyučen v oboru (strojní zámečník, nástrojař, obráběč kovů)
  • Přivítáme jak absolventy, tak zkušené odborníky
  • Znalost technické dokumentace
  • Zkušenosti s vedením menšího kolektivu
  • Strukturovaný životopis
  • Ochotu pracovat na jakýkoliv druh směnnosti

Nabídka

  • Různorodou, zajímavou a dlouhodobě perspektivní práci na HPP
  • Následná profesní školení
  • Mezinárodní rychle rostoucí společnost, která je lídrem ve svém oboru
  • Nabízíme dynamické prostředí s motivující, respektující a přátelskou atmosférou
  • Mzda až 45 000 Kč dle zkušeností a praxe
  • 13. a 14. plat
  • Osmihodinové směny (třísměnný provoz)
  • Možnost UBYTOVÁNÍ
  • Možnost týdenních záloh 8 000 Kč/měsíčně
  • Bez vstupních testů
  • Dovolená 25 dní
  • Stravenky 105 Kč/ odp.směna
  • Možnost přesčasů
  • Nadstandardní příplatky a bonusy
  • Nástup možný i přímo do kmene společnosti
  • Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • Místo výkonu práce: Pardubice

Pracovní náplň

  • Zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních zařízení
  • Obsluha nízkotlakých licích strojů
  • Obroba výrobku na CNC strojích
  • Ohrotování a kontrola obrobků
  • Paletovaní a balení kol
  • Výstupní kontrola
  • Zpracování neshodných výrobků
  • Údržba a optimalizace licích forem
  • Komunikace s ostatními odděleními
  • Vedení pracovního týmu

Poznámka

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ! Těšíme se na Vaše reakce.

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia Pardubice

Odpovědná osoba: Katarina Petrušková Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Pardubice
100 00