Interní recruiter/ka | centrum Prahy

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha
  • Zadavatel: Grafton Recruitment, s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Čeloudová Iva
ID: 1841250 značka: 408523 Aktualizováno před 5 dny

Požadujeme

  • min. 1 rok zkušeností v oblasti náboru/recruitmentu velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem (B2)
  • výborné komunikační dovednosti
  • pečlivost, samostatnost
  • proaktivní přístup
  • chuť se učit

Nabídka

  • odměny
  • flexibilní pracovní doba
  • až 7 dní dovolené navíc (5 free days + 2 dny celofiremního volna)
  • možnost home office (2 dny/týden)
  • 2 dny sick days
  • 2 dny volna na dobrovolnické aktivity
  • teambuldingové aktivity (až 6 dní ročně)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenkový paušál ve výši 116 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • příspěvek na penzijní připojištění (po 2 letech u firmy)
  • občerstvení na pracovišti
  • moderní kanceláře v centru Prahy

Pracovní náplň

Do našeho HR týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici INTERNÍ RECRUITER/KA.

Náplň práce:
  • aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních kandidátů na otevřené interní pozice v rámci ČR a SK
  • tvorba a správa inzerce na pracovních portálech a webových stránkách společnosti
  • selekce CV, prescreening kandidátů
  • příprava a realizace pohovorů, hodnocení kandidátů a zajišťování plynulého průběhu výběrového procesu
  • práce s pracovními portály, sociálními sítěmi (Linkedin, FB) a interní databází
  • spolupráce s manažery jednotlivých poboček/oddělení při definování požadavků na kandidáty a strategií náboru
  • spolupráce s celým HR týmem
  • reporting spojený s náborem zaměstnanců

Kontakt - zadavatel pozice

Grafton Recruitment, s.r.o.

Odpovědná osoba: Čeloudová Iva Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://www.grafton.cz/

Grafton Recruitment s.r.o.
Praha
ManpowerGroup s.r.o.