Baví tě práce řidiče VZV? Pojď pracovat k nám za 40.000,-Kč.Nástup možný ihned Liberec

  • Plat: 33000 - 40000 Kč za měsíc
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: TRANSFER International Staff k.s.
  • Odpovědná osoba: Michaela Horáková
ID: 1840268 značka: 54191 Aktualizováno před týdnem

Požadujeme

  • průkaz vzv- W1- prodloužení průkazu lze provést u nás

Nabídka

  • smlouva na HPP
  • základní mzda 25.000,-Kč
  • variabilní složka 2.500,-Kč
  • docházkový bonus- 3.700,-Kč
  • příspěvek- odpolední 12,-Kč, noční 20,-Kč
  • víkendové bonusy za přesčas od 1.990,-Kč- 2.300,-Kč/směna
  • možnost ubytování
  • možnost týdenních záloh
  • OPP samozřejmostí
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Pracovní náplň

  • zásobování obalů na linky, odvážení dílů do skladu
  • nakládka/vykládka kamionů

Kontakt - zadavatel pozice

TRANSFER International Staff k.s.

Odpovědná osoba: Michaela Horáková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://transfer-personal.com

Adresa:
Václavské náměstí 808/66
Praha 1
110 00

Co o sobě říká společnost TRANSFER International Staff k.s.?

TRANSFER International Staff je rakouská společnost, která má 25-leté zkušenosti na trhu práce.
Momentálně zaměstnáváme více jak třináct tisíc lidí po celé Evropě.
Chtěli bychom našim servisem nadchnout nejen naše klienty, ale i naše uchazeče o práci.

Jablonec Nad Nisou (okres Liberec)
33000 - 40000 Kč za měsíc
Liberec
před týdnem
Liberec
DISPONERO s.r.o. (Liberec)