Obsluha laseru Chroustovice, práce s ubytováním!

  • Zadavatel: SIMIX GROUP
    Palackého třída 1908
    Pardubice - Zelené Předměstí
  • Odpovědná osoba: Barbora Pilná
ID: 1839273 značka: 453999 Aktualizováno před týdnem

Pracovní nabídka

Požadujeme
• Výhodou vzdělání ve strojírenském oboru nebo předchozí praxe
• Základní orientace v technické dokumentaci
• Ochota pracovat ve třísměnném provozu
• Přesnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Nabídka
• DLOUHODOBÉ a STABILNÍ zaměstnání na HPP
• ODBORNÉ zaškolení a vedení v začátku
• Možnost ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ nebo PŘÍSPĚVEK na ubytování
• Potřebujete PENÍZE CO NEJDŘÍV? Nabízíme TÝDENNÍ ZÁLOHY!
• PŘÍSPĚVEK na stravování a další BONUSY dle kvality práce a výkonu
• 25 dní DOVOLENÉ
• Zvýhodněný MOBILNÍ TARIF pro volání Vašim blízkým
• PRAVIDELNÝ kontakt s koordinátorem naší společnosti
Pracovní náplň
• Pomocné a přípravné práce v kovovýrobě
• Výroba polotovarů a výrobků z kovových materiálů
• Opracování polotovarů, řezání, vrtání, ohýbání
• Obsluha stroje a zařízení pro objemové a plošné tváření a obrábění kovů
• Úklid svého pracoviště

SIMIX GROUP Palackého třída 1908 Pardubice - Zelené Předměstí

Odpovědná osoba: Barbora Pilná Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: https://simixcz.cz/

Chroustovice (okres Chrudim)
SIMIX GROUP
SIMIX GROUP
Třemošnice (okres Chrudim)
SK Provide s.r.o.
290 - 380 Kč za hodinu
Možnost ubytování