Jednoduchá práce ve výrobě + ubytování zdarma - České Budějovice Tábor

  • Plat: 27000 - 36000 Kč za měsíc (Čistá měsíční včetně prémií, příplatků a diet.)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tábor
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Personal fabric - agentura práce a.s.
  • Odpovědná osoba: Bc. Petra Rakovianová
ID: 1836224 značka: 729 Aktualizováno před 14 dny

Požadujeme

  • Praxe ve výrobě

Nabídka

  • Čistá nástupní měsíční mzda od 27.200,- Kč až 36.000,- Kč včetně prémií a diet dle pozice
  • Výkonnostní prémie
  • Denní diety 333,- Kč
  • Ubytování zdarma
  • 25 dní dovolené
  • Hlavní pracovní poměr, práce na plný úvazek u stabilní společnosti
  • Možnost pravidelné týdenní finanční zálohy
  • Pravidelný kontakt s naším koordinátorem
  • Kariérní růst
  • Nástup možný ihned

Pracovní náplň

Odhal zajímavé zákulisí výroby v Českých Budějovicích! Pokud si zručný, manuální práce Tě baví, ať jsi muž či žena, máme pro Tebe místo!

Momentálně obsazujeme více volných pozic. Vhodné pracovní pozice budou přiděleny podle vašich pracovních zkušeností a schopností.

V současné době hledáme pracovníky na pozici:
  • Frézař - nepřetržitý provoz
  • Lisař - nepřetržitý provoz
  • Sítotisk - třísměnný provoz
  • Leimování - nepřetržitý provoz
  • Obsluha balící linky - třísměnný provoz

Poznámka

Směnnost: třísměnný a nepřetržitý provoz

Místo výkonu práce: České Budějovice

Kontakt - zadavatel pozice

Personal fabric - agentura práce a.s.

Odpovědná osoba: Bc. Petra Rakovianová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.personalfabric.cz/

Adresa:
Chopinova 483/8
Ostrava-Přívoz
702 00

Personal fabric - agentura práce  a.s.

Co o sobě říká společnost Personal fabric - agentura práce a.s.?

Personal fabric - agentura práce patří mezi významné agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů. Pro naši agenturu práce jsou stabilita, profesionální a zároveň individuální přístup a důraz na kvalitu samozřejmostí. V Personal fabric se chceme o své zaměstnance starat co nejlépe, a proto nabízíme řadu dalších výhod:
Bezplatné ubytování, případně s dostatečným příspěvkem zajistíme v místě pracoviště.
Cestovní náhrady (diety a náklady na dopravu) při pracovních cestách jsou samozřejmostí.
Pravidelný kontakt s našimi mistry vám dává jistotu, že se v místě pracoviště budete mít na koho obrátit v případě jakýchkoliv pracovních i osobních problémů.
Na vás necháváme výběr práce z několika nabídek u renomovaných společností po celé České republice.
Pracovní poměr u nás nemusíte v případě změny uživatele rozvazovat. Vaším stálým zaměstnavatelem jsme my. Uzavíráme smlouvy pouze na HPP. Žádné poplatky za zprostředkování práce u nás samozřejmě neplatíte.
Práce pro páry – všem párům můžeme najít práci ve stejné lokalitě a zajistit společné ubytování.
Zdarma vám v naší personální agentuře můžeme zvyšovat kvalifikaci. Nabízíme školení (svářečské, jeřábnické a jiné zkoušky) a certifikáty.
Jistota práce a výdělku – u jediného zaměstnavatele může dojít k výkyvům v počtech zaměstnanců, u nás to vyřešíme přesunem na jinou zakázku.

Nabídka je zařazena v sekci: Práce s ubytováním,