Operátor/ka výroby. Práce u Liberce. Mzda od 30 000 Kč. Ubytko.

  • Plat: 30000 - 37500 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Liberec
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Ďurneková
ID: 1836005 značka: 5573*1.004 Aktualizováno dnes

Americká společnost se zastoupením po celém světě hledá nové kolegy a kolegyně do výroby v Hodkovicích nad Mohelkou. Podnik se zabývá výrobou výfukových systémů (výfuků a tlumičů) pro bezpečnější jízdu, čistší a tišší provoz.

Požadujeme

  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • zkušenost s prací ve výrobě výhodou
  • ochota pracovat na směny

Nabídka

  • průměrná mzda od 30 000 Kč
  • výkonnostní bonus 3 000 – 5 500 Kč
  • stravenkový paušál 2 400 Kč měsíc
  • ubytování nebo příspěvek na dopravu 2 500 Kč měsíčně
  • týdenní zálohy
  • karierní růst – po zaučení možno zhotovit svářečské oprávnění zdarma na jméno zaměstnance
  • péče koordinátorky

Pracovní náplň

  • výroba výfukových systémů
  • obsluha montážních linek
  • zakládání dílů dle návodu
  • třísměnný provoz

Poznámka

Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Ďurneková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,