Operátor/ka výroby. Práce Pardubice. Ubytování i pro páry. Ihned Hradec Králové

  • Plat: 29500 - 33000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Bez praxe,
  • Klient: Manuvia
  • Místo pracoviště: Hradec Králové
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Jana Kišová
ID: 1835207 značka: 2147*1.004 Aktualizováno včera

Hledáme nové posily do výroby v Pardubicích. Stačí Ti chuť do práce, vše ostatní Tě naučíme! Tak neváhej a ozvi se nám ještě dnes,

Požadujeme

  • Na vzdělání nám nezáleží, praxe není také nutná
  • Hledáme spolehlivé a pracovité zaměstnance

Nabídka

  • Průměrná mzda 29 500 Kč - 33 000 Kč
  • BONUSY za výkon a docházku
  • Týdenní ZÁLOHY
  • Zajištěno UBYTOVÁNÍ
  • Podnikové stravování ️
  • Kariérní růst, možnost získání certifikace pro práci s CNC stroji
  • Možnost práce přesčas
  • Péči koordinátora

Pracovní náplň

  • Skládání a navěšování tlumičů
  • Práce na 8, 10 nebo 12 hod směny (krátký/dlouhý týden)
  • Místo výkonu práce Pardubice

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Jana Kišová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Pro absolventy, Práce s ubytováním,