Třídění oblečení - práce se zkušenostmi z Křimic a Šťáhlav

  • Plat: 32000 - 38000 Kč za měsíc
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Důchodce, Rodičovská dovolená,
  • Místo pracoviště: Šťáhlavy (okres Plzeň-město)
  • Možnost ubytování: ano
  • Min. vzdělání: Základní
  • Zadavatel: Triangle Recruitment CZ s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Adéla Lišková
ID: 1834080 Aktualizováno před 6 dny

Máte zkušenost s tříděním oblečení či hraček ve Šťáhlavech nebo Křimicích?
Tak hledáme právě Vás!

Požadujeme

· Zkušenost z pracovní pozice Operátorka zpracování zboží z provozoven v Křimicích nebo Šťáhlavech
· Znalost 50 daných německých slovíček ( nutná pouze pro systém v PC, se kterým spolu se skenerem pracujete)
· Spolehlivost
· Ochota práce ve dvousměnném provozu

Nabídka

· Základní mzda 25.600 Kč/ měsíc
+ bonus až 30% = 7.680 Kč při základních hodinách
· Stravenkový paušál 76 Kč čistého
· 5 týdnů dovolené
· Práce bez nočních směn
· Možnost týdenních záloh
· Možnost ubytování
· Svozová doprava z Plzně a širokého okolí

Pracovní náplň

· Nabízíme dlouhodobou a perspektivní práci ve stabilní firmě.
· Třídění zboží z eshopů.
· Atraktivní mzda, svozová doprava z širokého okolí, stravenkový paušál,
dvousměnný provoz bez nočních směn, možnost týdenních záloh a také
ubytování.

Kontakt - zadavatel pozice

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Odpovědná osoba: Adéla Lišková Telefon: Zobrazit tel. číslo Web: http://www.agenturatriangle.cz

Adresa:
Sady Pětatřicátníků 23
Plzeň
301 00