Hlavní účetní v účetní firmě - HPP nebo ŽL (možnost práce na HO)

  • Typ úvazku: Plný úvazek, Kontrakt
  • Termín uzávěrky: 29.06.2024
  • Místo pracoviště: Pardubice, s možností práce z domova
  • Práce z domu: ano
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Personální asistentka
ID: 1833978 Aktualizováno minulý měsíc

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru min. SŠ
  • praxi s vedením účetnictví
  • dobrou znalost účetní a daňové problematiky a související účetní legislativy
  • ochotu a chuť k dalšímu vzdělávání
  • samostatnost a zodpovědnost
  • aktivní přístup k práci
  • smysl pro pečlivost a přesnost
  • práce na OSVČ výhodou, nikoliv podmínkou

  • příjemné pracovní prostředí v blízkosti centra Pardubic s bezplatným parkováním
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost práce z domova
  • práci ve zkušeném a přátelském kolektivu
  • různorodou dynamickou práci
  • možnost odborného a osobního rozvoje
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • SW vybavení PREMIER Systém a IT technika od firmy DELL

Místo práce: Pardubice, s možností práce z domova

Termín nástupu: co nejdříve - dle možnosti, po vzájemném osobním projednání

Pokud vás naše nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám svůj profesní životopis s krátkým průvodním dopisem co nejdříve! Velice rádi se s Vámi potkáme a probereme možnosti naší spolupráce formou zaměstnání nebo i dodavatelskou formou OSVČ.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zaslat email

Pracovní náplň

Hledáme hlavní účetní pro společnost, která poskytuje zejména účetní, také ekonomické a daňové služby „mikro“ a „malým“ firmám v podnikatelské sféře.

Náplň práce:
  • vedení účetní agendy „mikro“ a „malým“ firmám popř. fyzickým osobám (mimo mzdové agendy)
  • zpracování účetních závěrek a podkladů pro daňové přiznání
  • komunikace s klienty v souvislosti s jejich agendou

Kontakt - zadavatel pozice

JOBSYSTEM s.r.o.

Adresa:
Lucemburská 2136/16
Praha 3
130 00

Nabídka je zařazena v sekci: Účetní, Účetní Pardubice