Práce ve skladu | zajištěna svozová doprava | benefity Frenštát pod Radhoštěm

  • Zadavatel: Manuvia - centrální nábor Ostrava
  • Odpovědná osoba: Denisa Klabačková
ID: 1833754 značka: 1177*2.006 Aktualizováno dnes

Požadujeme

Transporter/ka: Průkaz na VZV (nemusí být platný, ale musíte ho mít u sebe), praxe ve skladu
Manipulační dělník/ce: praxe ve skladu nebo ve výrobě

Nabídka

  • Smlouva na HPP
  • Mzda: Transporter/ka: 29.000 - 31.000 Kč, Manipulační dělník/ce: 26.000 - 27.000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 3.000 Kč
  • Příplatky za směnnost
  • Letní odměny 14.000 Kč
  • Zimní odměny 7.400 Kč
  • Dotované stravování
  • Týdenní zálohy
  • 25 dní dovolené
  • Nástup ihned
  • Péče koordinátora

Pracovní náplň

Transporter/ka:
  • Nakládka a vykládka kamionů
  • Transport materiálu po halách
  • Navážení na linku
Manipulační dělník/ce:
  • Balení a vybalování,
  • Vychystávání materiálu pro transport

Místo výkonu práce: Kopřivnice!
Zajištěna svozová doprava: Ostrava, Frýdek-Místek, Rožnov, Frenštát, Nový Jičín, Příbor

Poznámka

Líbí se Vám tato nabídka práce? Dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na případnou spolupráci

Kontakt - zadavatel pozice

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Odpovědná osoba: Denisa Klabačková Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.manuvia.com

Adresa:
Na Rovince 879
Ostrava
72000

Nabídka je zařazena v sekci: Dělník, Dělník Ostrava
Nový Jičín
29000 - 31000 Kč za měsíc