Recruitment Specialist – bohatý provizní systém, Praha 10

  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Klient: CentralWork s.r.o.
  • Termín uzávěrky: 31.10.2024
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: CentralWork s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Sylvie Křížová
ID: 1827725 Aktualizováno před 4 měsíci

Stále rosteme a rozšiřujeme naše řady. Tentokrát hledáme na naši centrálu na Prahu 10 příjemného, zodpovědného a komunikativního kolegu do oddělení PERMANENT PLACEMENT. Baví tě jednání s lidmi? Chceš se věnovat přínosné práci? Rád bys, aby pro tebe byla práce i zábavou? Pak neváhej a pošli nám tvé CV, rádi s Tebou probereme detaily.

Pracovní náplň

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici náboráře (permanent placement / preselection) v personální agentuře PODMÍNKOU
  • síť kontaktů na LinkedIn vítána
  • český jazyk na úrovni rodilého mluvčího podmínkou
  • pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace s klienty, kandidáty, zpracování profilů)
  • přehled na pracovním trhu, zájem o trendy v oblasti zaměstnávání
  • vysoké pracovní nasazení, proaktivita
  • organizační a komunikační schopnosti
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Požadujeme

  • zajištění kompletního náborového procesu
  • jednání s klienty, řešení ideálního nastavení výběrového procesu
  • aktivní vyhledávání kandidátů na sociálních sítí a v interní databázi
  • komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, zpracování hodnocení
  • příprava inzerce, práce s inzertními portály a sociálními sítěmi
  • zajištění veškeré související administrativy, reporting
  • účast na pravidelných poradách, podpora juniornějším kolegům
  • spolupráce s kolegy v Česku a na Slovensku
  • návštěvy pracovních veletrhů, HR konferencí apod.

Nabízíme

  • dlouhodobý pracovní poměr
  • kvalitní zaškolení
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 10
  • skvělý kolektiv, pravidelné firemní akce
  • možnost občasného home office
  • občerstvení na pracovišti
  • stravenkový paušál
  • řada firemních benefitů – vzdělávání, školení, jazykové kurzy, Multisport Karta / Cafeterie / příspěvek na penzijní připojištění
  • mobil a notebook k dispozici
  • možnost parkování zdarma přímo v areálu pracoviště
  • nástup ideálně říjen/listopad 2024

Kontakt - zadavatel pozice

CentralWork s.r.o.

Odpovědná osoba: Sylvie Křížová Telefon: Zobrazit tel. číslo Mobil: Zobrazit tel. číslo Web: www.central-work.cz

Adresa:
Třebohostická 3069/14
Praha 10
100 00

Co o sobě říká společnost CentralWork s.r.o.?

Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.