Instalatér / Topenář "Sanitär-/Heizungsmonteur (m/w/d)" Blízko u hranic, Roding

  • Zadavatel: Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH
  • Odpovědná osoba: Monika Steinbergerová
ID: 1819357 Aktualizováno před 4 dny

Pracovní náplň

● Instalace topných systémů
● Systémy zásobování vodou a vzduchem; atd..
● Podpora při přestavbách, včetně úpravy infrastruktury strojů nebo kanceláří
● Provádění drobných instalatérských prací

Požadujeme

● Flexibilita
● Schopnost učit se novým věcem
● Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
● Ideálně odborná praxe v průmyslovém prostředí a schopnost pracovat ve výškách
● Dobrá znalost německého jazyka a manuální zručnost

Nabízíme

Nabízíme:
● Německou pracovní smlouvu na plný úvazek
● Vánoční prémie a příspěvky na dovolenou
● Pracovní oblečení
● Komunikaci na kanceláři v českém jazyce
● Práci v příjemném kolektivu
● Bonusovou Visa kartu s pravidelným měsíčním příspěvkem od zaměstnavatele
● Možnost ubytování

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis v NJ.

Schmidt & Wifling Arbeitnehmerüberlassung und private Arbeitsvermittlung GmbH

Odpovědná osoba: Monika Steinbergerová Mobil: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Bahngraben 2
Cham
93 413

Staňkov (okres Domažlice)
Import
28950 - 35000 Kč za měsíc