Hledám spolehlivou paní na úklid do Babic - práce vhodná pro ID

  • Plat: 117 - 130 Kč za hodinu
  • Typ úvazku: Částečný úvazek
  • Vhodné pro: OZP
  • Klient: M Security and Cleaning s.r.o.
  • Místo pracoviště: Babice (okres Uherské Hradiště)
  • Min. vzdělání: Základní
ID: 1804232 značka: úklid Aktualizováno včera

Pracovní náplň

úklid svěřených prostor, šatny, sociální zařízení, chodby, atd.

Požadujeme

Spolehlivost! Pečlivost!

Nabízíme

smlouva na HPP

Kontakt - zadavatel pozice

M Security and Cleaning s.r.o.

Odpovědná osoba: Gabriela Talášková Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Bystročice 160
Bystročice
77900

Babice (okres Uherské Hradiště)
120 - 130 Kč za hodinu
Částečný úvazek
Zlínský (okres Uherské Hradiště)
Brno