Mzdová účetní (práce pouze v kanceláři) Praha

  • Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc (dle zkušeností)
  • Typ úvazku: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Důchodce, OZP,
  • Místo pracoviště: Praha
  • Min. vzdělání: Středoškolské - maturita
  • Zadavatel: DOME INNOVATION s.r.o.
  • Odpovědná osoba: Lidiya Ignatuk
ID: 1781640 Aktualizováno před týdnem

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovát zobrazit tel. číslo

Pracovní náplň

Příprava měsíčních mzdových podkladů
Zakládání pracovních poměrů v rámci mzdového systému
Komunikace s ČSSZ, zdravotními pojišťovnami
Komunikace s uživateli personálních služeb personální agentury
Evidence neschopenek v rámci docházkového systému OKbase
Evidence zaměstnanců v rámci docházkového systému OKbase
Spolupráce s personálním oddělením a dalšími úseky v rámci společnosti

Požadujeme

Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Znalost MS Office (Excel, Word)
Pečlivý a zodpovědný přístup
Svědomitost a samostatnost
Časová flexibilita
Český jazyk min. na úrovni B2 (v případě uchazečů ze zahraničí)

Nabízíme

PO-PÁ, 8 hod./den
Kancelář v centru Prahy
Práci na HPP
Nástup IHNED

Kontakt - zadavatel pozice

DOME INNOVATION s.r.o.

Odpovědná osoba: Lidiya Ignatuk Telefon: Zobrazit tel. číslo

Adresa:
Čsl. armády 864
Hostivice
25301

Praha
Možnost ubytování Také na částečný úvazek